Malostranské střechy
Id: 106130
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole Otto Billitz, obraz ve velmi dobrém stavu, nerámováno, PO
zobrazeno: 1711x
Vyvolávací cena:
500 Kč
16 000 Kč