Mnich
Id: 308832
akvarel/papír, rozměr viditelný 26 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 952x
Vyvolávací cena:
700 Kč
800 Kč