Mostecká věž
Id: 33203
olej/plátno, rozměr 65 x 49 cm, značeno vlevo dole, datováno 07, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1675x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč