Motiv z Holandska
Id: 163710
olej/plátno, rozměr 37 x 64 cm, značeno monogramem vlevo dole, dekorativně adjustováno novodobým rámem, v minulosti pravděpodobně restaurováno
zobrazeno: 13271x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 60