Motiv z Itálie
Id: 248503
olej/plátno, rozměr 47 x 31,5 cm, značeno vpravo A. Monti, poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 2788x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
13 500 Kč
Příhozy: 54