Motiv z Paříže
Id: 64130
barevná litografie/papír, velikost tisku 34,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1420x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 500 Kč