Motiv z Prahy
Id: 233810
olej/plátno, rozměr 73 x 103 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, na několika místech poškozený obraz,po
zobrazeno: 935x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 500 Kč