Moulin Rouge
Id: 18719
olej/karton, rozměr 16 x 31 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, rámováno, původní stav
zobrazeno: 1919x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč