Mráz v lese
Id: 207910
olej/lepenka, rozměr 41 x 32 cm, značeno vlevo dole (azbukou), rámováno, vše ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 3242x
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
14 000 Kč
Příhozy: 52