Můstek přes vodu
Id: 121013
olej/plátno/karton, rozměr 29 x 40 cm, signováno vpravo dole monogramem L, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1487x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 100 Kč