Muž s lahví
Id: 47009
olej/plech, rozměr 31 x 21,5 cm, signováno vpravo nahoře Munkacsy, nerámováno, volně loženo, původní stav
zobrazeno: 5611x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč