Muž v klobouku
Id: 84906
olej/plátno, rozměr 50 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, poškozený rám, volné v rámu, lokálně poškozená malba
zobrazeno: 1664x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
7 500 Kč