Muž v klobouku
Id: 145306
olej/plátno/karton, rozměr 53 x 38,5 cm, signováno a datováno vlevo nahoře, oděrky na rámu
zobrazeno: 1087x
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
3 700 Kč