Muž v křesle
Id: 101607
olej/plátno, rozměr 94 x 65 cm, signováno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4210x
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
41 000 Kč