Myšlenky pianisty
Id: 34304
kombinovaná technika/plátno, rozměr 30 x 20 cm, signováno vlevo dole, datováno 94, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2237x
Vyvolávací cena:
3 900 Kč
4 000 Kč