Mýtická scéna
Id: 200004
kresba/papír, rozměr ve výřezu cca 23 x 46 cm, značeno vlevo dole, datováno, lehce poškozeno hnědými flíčky viz foto, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, prasklé sklo
zobrazeno: 1203x
Vyvolávací cena:
600 Kč
1 000 Kč