Na cestě
Id: 242103
olej/karton, rozměr 25,5 x 33,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 2145x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč