Na cestě
Id: 50015
olej/plátno, rozměr 57 x 82 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, krakeláž malby, rámováno
zobrazeno: 1500x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 900 Kč