Na dvorku
Id: 101302
olej/karton, rozměr 36 x 30 cm, značeno monogramem vpravo dole, datováno 901, novodobě rámováno, znečištění na malbě
zobrazeno: 1319x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 000 Kč