Na karnevalu
Id: 22002
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 33, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1532x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 500 Kč