Na lavičce
Id: 180705
olej/plátno, rozměr 68 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole, v minulosti rentoilováno, po obvodu poškozeno, poškozený rám, část obrazu překryta rámem
zobrazeno: 1209x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 800 Kč