Na lavičce
Id: 115818
olej/plátno, rozměr 51 x 42 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo nahoře, nerámováno, malba lokálně poškozena
zobrazeno: 2064x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 300 Kč