Na molu pod mostem
Id: 166503
malba/karton, rozměr 40 x 32 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba viz foto
zobrazeno: 1364x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč