Na pastvě
Id: 216701
olej/plátno, rozměr 50 x 80 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, obraz v nerestaurovaném stavu, po
zobrazeno: 864x
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
3 300 Kč