Na pastvě
Id: 27407
olej/plátno, rozměr 53,5 x 68 cm, zbytková signatura vlevo dole, druhá polovina 19. století, Barbizonská škola, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 2336x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 000 Kč