Na pastvě
Id: 72601
olej/plátno, rozměr 31 x 63 cm, signováno vpravo dole Barbarini, lehce poškozená malba, novodobě rámováno
zobrazeno: 1515x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 000 Kč
4.4.2017, 20:42:00
18.3.2017 | 22:46 | 8 000 Kč |