Na pastvě
Id: 116701
olej/plátno, rozměr 24 x 35 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám, původní stav viz foto
zobrazeno: 2327x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
14.3.2018, 21:24:00
27.1.2018 | 19:46 | 4 000 Kč |