Na pobřeží
Id: 248309
olej/plátno, rozměr 53 x 77 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
zobrazeno: 1443x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
6 500 Kč