Na poli
Id: 211520
olej/plátno, rozměr 23,5 x 31,5 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, poškozený rám,po
zobrazeno: 1280x
Vyvolávací cena:
600 Kč
2 002 Kč