Na potoce
Id: 201407
olej/plátno, rozměr 30 x 25 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, okruh Mařákovy školy, poškozený rám, po
zobrazeno: 1863x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 600 Kč