Na procházce
Id: 171811
olej/plátno/karton, rozměr 34 x 50 cm, signováno nečitelně vpravo dole, poškozený rám, popsáno na zadní straně
zobrazeno: 2168x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 500 Kč