Na řece
Id: 215405
olej/plátno, rozměr 27 x 45 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
zobrazeno: 2207x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 000 Kč