Na rozbouřeném moři
Id: 200026
malba/plátno/lepenka, rozměr 50 x 76 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, malba lokálně poškozena
zobrazeno: 2360x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
15 500 Kč