Na tržišti
Id: 55103
olej/plátno, rozměr 65 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno 92, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4205x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 000 Kč
Příhozy: 50