Na ulici
Id: 208712
malba/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1702x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč