Na venkově
Id: 185059
olej/plátno, rozměr 145 x 77 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám, jedná se zřejmě o součást obložení bytového interiéru
zobrazeno: 967x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč