Na zápraží
Id: 145427
olej/karton, rozměr 33 x 24 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba, provenience Rusko
zobrazeno: 1328x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč