Náměstí
Id: 77501
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 76, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1389x
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
18.5.2017, 19:33:00
15.5.2017 | 22:12 | 800 Kč |