Napoleon
Id: 323912
olej/plátno, rozměr 19 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, provenience Francie, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1477x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 600 Kč