Notre - Dame
Id: 200902
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 34 cm, značeno vpravo dole Wolf, vlevo dole číslování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1882x
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
3 300 Kč