Nymfy
Id: 234614
malba/karton, rozměr 69 x 106 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, značně poškozený rám, sklo z vnitřní strany znečištěno
zobrazeno: 4905x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč