Odpočívající
Id: 7701
olej/plátno, rozměr 48 x 68 cm, signováno vlevo dole, drobné poškození obrazu, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1982x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
17 055 Kč