Odpočívající klaun
Id: 240503
olej/plátno, rozměr 55 x 48 cm, značeno vpravo dole J. Krátký, oděrky na rámu, stav viz foto,po
zobrazeno: 3305x
Vyvolávací cena:
900 Kč
3 300 Kč