Opuštěné místo
Id: 121804
kombinovaná technika/lepenka, rozměr malby 57 x 66 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1870x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 000 Kč