Oslava
Id: 202508
lept/papír, rozměr listu cca 35 x 46 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, novodobě rámováno
zobrazeno: 844x
Vyvolávací cena:
500 Kč
800 Kč