Oslavy na železnici
Id: 202509
lept/papír, rozměr listu cca 35 x 46 cm, značeno a popsáno ve spodní části, list poškozen, zaskleno, oděrky na novodobém rámu
zobrazeno: 1312x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 200 Kč