Ovocné zátiší
Id: 207906
olej/plátno, rozměr 38 x 46 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, v minulosti restaurováno
zobrazeno: 1982x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 955 Kč