Paris
Id: 39102
olej/plátno, rozměr 46,5 x 38 cm, signováno vpravo dole Tristan (okruh Maurice Utrillo), vlevo dole popis, dekorativně adjustováno, původní stav
zobrazeno: 2947x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 000 Kč