Pašeráci
Id: 18726
olej/plátno, rozměr 61 x 51 cm, signováno vpravo dole Dorni, obraz i rám ve výborném stavu
zobrazeno: 3799x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč