Pod borovicí
Id: 178509
olej/překližka, rozměr 50 x 70 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba
zobrazeno: 1439x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 700 Kč